Warszawska konferencja BIZNES
20
- czerwiec
2017
Posted By : Twoj Kolega
Możliwość komentowania Warszawska konferencja BIZNES została wyłączona
Warszawska konferencja BIZNES

W Warszawie, 6-7 czerwca br., zorganizowano konferencję BIZNES vs FISKUS, FINANSE i PODATKI. Jej gośćmi byli najważniejsi przedstawiciele świata biznesu.

Na konferencji pojawili się eksperci reprezentujący firmy prawnicze i doradcze, wybrane osoby ze środowiska akademickiego oraz pracownicy Ministerstwa Finansów czy Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Głównym patronatem wydarzenia została organizacja ACCA. Jest to międzynarodowa instytucja, zatrudniająca ekspertów związanych z branżą finansową i rachunkową. Partnerami goszczącymi na spotkaniu były gównie firmy podatkowe: Grant Thornton, MDDP, EY czy Mazars.

Celem spotkania było odpowiedzenie na pytania zadawane przez licznych przedsiębiorców. Dotyczyły one zagadnień podatkowych i ich skutecznego planowania w przyszłych latach. Osoby odpowiedzialne za przekazywanie informacji radziły również, jak poradzić sobie z kłopotami prawnymi związanymi z obszarem finansowo-rachunkowym.

Przygotowania do konferencji rozpoczęto na kilka miesięcy przed planowanym wydarzeniem. Naukowcy badali aktualny rynek i przeprowadzali rozmowy ze specjalistami od finansów i podatków. Na tej podstawie udało im się przygotować wartościowy i merytoryczny program. Spotkał się on z pozytywnym odbiorem, a uczestnicy konferencji, wypowiadając się później w licznych wywiadach, mocno go zachwalali.

Konferencja stała się bezcennym źródłem informacji dla wszystkich przedstawicieli świata biznesu oraz pracowników instytucji finansowych. Wszyscy mogli z niej wyciągnąć wartościowe porady.

Category: